Google Adwords ve Facebook & İnstagram Reklamları İle ürünlerinizin hedef kitlenize ulaşmasını sağlıyoruz. Minimum maliyete Maksimum dönüş almanız önceliğimizdir.

Google Adwords Reklamları

Adwords Reklamları 3 ana kategoriye ayrılmaktadır;

  • Arama Ağı Reklamları
  • Alışveriş Reklamları
  • Görüntülü Reklamlar

Google aracılığı ile belirlediğiniz bütçeye göre milyonlarca yeni müşteri adayına ulaşabilirsiniz.
Bu reklamları tam kurgulamak ve raporları doğru yorumlamak için profesyonel bir ekibe ihtiyacınız bulunmaktadır.

Facebook & İnstagram Reklamları

Facebook ve İnstagram Reklamları ile ulaşmak istediğiniz Müşteri Kitlesine detaylı bir filtreleme ile ulaşabilirsiniz. Ulaşmak istediğiniz hedef kitlenin ilgi alanı, yaşı, yaşadığı şehir, medeni durumu, cinsiyeti gibi birçok özelliğine göre filtrelemek mümkündür.

Youtube Reklamları

Youtube Reklamları Google Adwords Reklamlarının Görüntülü Reklam kategorisine girmektedir. Youtube Reklamları ile ilgili hedef kitlenizin Youtube’den izleceği Video Önüne, Video İçerisine ve videonun altına banner olarak reklamlarınızı yerleştirebilirsiniz.

Gmail Reklamları

Gmail Posta Kutusu Reklamları ile belirlediğiniz hedef kitlenizin Gmail posta kutusundaki metin reklamlarınızdır. Bu reklamlar yeni gelen bir mail gibi görüleceği için tıklanma oranı yüksektir ve yüksek dönüşüm için hedef kitlenizin profesyonel bir inceleme ile çıkartılması gerekmektedir.

Haber Sitesi, Blog vb. Banner Reklamları

3. Parti web sitelerinde profesyonel grafikerlerce hazırlanan reklam bannerinizin yayınlanması birden fazla yol ile gerçekleştirilebilir

  • Google Adwords aracılığıyla Görüntülü Reklam Ağı ile verdiğiniz banner reklamları, Google Adsense ile reklam yayınlamak isteyen yayıncıların web sitelerinde yayınlanır.
  • Facebook ile Audance Network reklam alanı seçerek verdiğiniz reklamlar yine adsense tarzı web sitelerinde ve mobil uygulamalarda yayınlanır.
  • Adwords veya Facebook Audance Network haricinde herhangi bir web stiesine karşılıklı yapılan anlaşma ile banner reklamı verilebilir.

Her zaman Hedef Kitle seçimini ve yeniden pazarlama süreçlerini doğru kurgulamak gerekmektedir. Doğru Filtrelenmiş ve Hedef Kitlesi doğru seçilmiş bir reklam modeli, minimum bütçe ile maksimum müşteriye ulaşmanızı sağlayacaktır.

Comments are closed.