Sizi Google’da yukarılara taşıyoruz. Web sayfasınızı google.com‘un kriterlerine uygun hale getirip size uygun anahtar kelimelerde sizi google.com da kolay ulaşılır yapıyoruz.

SEO Danışmanlığı

Seo Danışmanlığı, yani Türkçesi “arama motoru optimizasyonu” danışmanlığı ile web sitenizi anahtar kelimeleriniz ile üst sıralara taşıyoruz.

Seo Hizmeti verdiğimiz firmaların öncelikle web sitelerini detaylı bir analizden geçiriyor ve kurallara uygun hale getirilmesini sağlıyoruz. Yaptığımız Seo Analizi sonucunda web sitesi SEO için uygun standartlara getirilir veya bu işi biz üstleniriz.

SEO Analizinin ardından sektördeki rakiplerin web siteleri ve seo çalışmaları incelenir, bunun sonucunda izlenecek yol haritası belirlenir.

SEO Çalışmalarımızda Sitenizin tasarımı, yazılımı, kelime yoğunluğu, makale özgünlüğü, backlinkler gibi tüm çalışmalar tarafımızca yönetilir.

SEO Çalışması Süresi Ne Kadar Olmalı?

Web sitenizin SEO Çalışmasında kesin sonuçlar 6 ay sonrasında kendini göstermeye başlayacaktır. Ancak titiz bir çalışma ile ilk aylardan sıralamalardaki hareketlenme fark edilecektir.

Dijitan Ajans olarak başarılı seo çalışması için minimum 3 aylık paketler ile hizmet vermekteyiz.

SEM Danışmanlığı

Türkçesi Arama Motoru Pazarlama olan SEM, Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında verilen reklamlardır. Dünya ortalamasına bakıldığında kullanıcıların 90% ‘ından fazlası Google kullanılıyor, bu sebeple SEO ve SEM çalışmalarının çoğu Google Adwords üzerinden yapılmaktadır.

Adwords Reklamları 3 ana kategoriye ayrılmaktadır;

  • Arama Ağı Reklamları
  • Alışveriş Reklamları
  • Görüntülü Reklamlar

Comments are closed.