Web Tasarım

Kurumsal Web Sitesi, firmanızın online yüzüdür. Kurumsal internet siteniz ile ofisinizin, mağazanızın, fabrikanızın kısacası işinizin 7/24 dünyanın her yerinden ulaşabilir olmasını sağlar. Müşteri kitlenize ve bayilerinize aradığı bilgiyi sunabilir, anlık haber, duyuru, kampanya bilgisi ile marka değerinize katkı sağlayabilirsiniz.

Sektörünüze ve kurumsal kimliğinize en uygun, mobil uyumlu web sitesi tasarımı ile rakiplerinizin online mecrada önüne geçebilirsiniz.

Sizin için hazırlayacağımız kurumsal web sitesi veya online satış için eticaret sitesi ile bir yandan satış yapabilir, diğer yandan sınırları kaldırıp yüzlerce kilometre uzaktaki, hatta ülke dışındaki kişileri müşteri olarak kazanabilirsiniz.

Seo Uyumlu Web Sitesi

seo uyumlu web siteleri

seo uyumlu web tasarım

Firmanız için size özel tasarlayacağımız web sitesi seo uyumlu yani google kriterlerine tam uyumludur. SEO  uyumlu web sitesinin avantajını, google aramalarında hedef kitlenizin sizin sitenize rakiplerin üstünde ve ilk sıralardan ulaştığında fark edeceksiniz.

Tasarlarıdığımız web siteleri %100 SEO Uyumlu olup SEO Çalışmalarında yeniden düzenleme veya tasarım değişikliğine gidilmesine gerek yoktur.

Kullanıcıların arama motorlarında verdiğiniz hizmet veya satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlerin aranmasında web sitenize ulaşması için web sitenizin tam anlamı ile seo uyumlu olması gerekmektedir.

Mobil Uyumlu Web Sitesi Tasarımı

kullanıcıların yarısından fazlası internete mobil cihazlardan girmektedir.

siteniz mobil cihazlarda kusursuz görülmeli

Günümüz kullanıcılarının yarısından fazlası internet kullanımını telefonlarından yapmaktadır. Bu sebepten dolayı internet sitenizin tam kapasite ile mobil uyumlu olmalıdır. Mobil uyumlu internet sitesi Google.com‘un en büyük kriterlerindendir ve mobil uyumlu bir web sitesi tasarımı SEO çalışmasının ilk aşamalarından oluşmaktadır.

Gebze Web Tasarım

Web tasarım çalışmalarımızı Kocaeli/Gebze’de bulunan merkez ofisimizde yapmaktayız. Web Tasarım çalışmalarımız sadece Gebze ile sınırlı olmamak ile beraber Türkiye’nin her  yerinde kurumsal müşterilerimiz bulunmaktadır. Web sitesi tasarımı ve tanıtım için gerekli olan diğer hizmetler internet reklamcılığı, sosyal medya danışmanlığı, kurumsal kimlik tasarımı, seo optimizasyonu, fotoğraf çekimi, video tanıtımı, toplu mail hizmetleri gibi internet sitenizin ihtiyacı olan herşeyi Gebze’de tek çatı altında Dijitan Ajans‘da bulabilirsiniz. Gebze web tasarım firmaları arasında tüm hizmetleri tek çatı altında profesyonel olarak almanız için çalışıyoruz.

Web Tasarım